! Üzgünüz...
logo

Hakkımızda

BBNAGRO LTD. ŞTİ.

Biz Kimiz

Doğruluk, dürüstlük ve istikrar politikalarını gözeterek başarılı çalışmalarla tarım sektöründe adını duyurmak için kurulan firmamız BBNAGRO LTD. ŞTİ. özellikle; Tarım Makineleri, Zirai İlaç, Bitki Besleme, Tohum, Fide ve Özel Danışmanlık hizmetleri ile BURSA ve MARMARA BÖLGESİ dahilinde tarım sektörünün önde gelen firmalarından biri olmayı hedefliyor. Bünyemizdeki distribütörlükler ile, kurulduğu günden bu yana tarım alanında başarıya ulaşmanın haklı gururu ve özgüveniyle aşağıdaki tabloda da görüldüğü üzere bundan sonra yapacağı hizmetleri de başarıyla tamamlayacak olmanın güvencesini vermektedir.

VİZYONUMUZ

Güven, Üretim, Satış, Danışmanlık Hizmetleri ve hizmet sonrası verilen tüm taahhütleri harfiyen yerine getirerek müşterilerimize samimi, güvenilir, profesyonel hizmet sunmaktır. İşbirliği içinde olduğumuz müşterilerimize, çalışana, tedarikçiye, çözüm ortaklarımıza dürüst ve saygılı davranmaktır.

MİSYONUMUZ

Bölgemizde insani değerleri ön planda tutarak, doğanın ve çevrenin her daim korunması gerektiğini göz ardı etmeden çalışmalarını yürütmektedir. Maksimum müşteri memnuniyeti ilkesiyle müşteri ile aramızda kalıcı dostluklar yaratmak en büyük değerlerimizdir.

BEKLENTİMİZ

Marmara Bölgesinde gerek Tarım sektöründe gerekse diğer alanlarda lider kuruluş olarak tüm sektöre öncü olup piyasanın aradığı ve güvendiği sektör olmayı hedefliyoruz.

2014 YILI35%

2015 YILI55%

2016 YILI70%

2017 YILI85%

2018 YILI90%

2019 YILI90%

2020 YILI95%

Organizasyon Şeması

Yönetim

Demir ULUTAŞ

Yönetim Kurulu Başkanı - Kurucu

Demir ULUTAŞ

Yusuf HOŞBAŞ

Ziraat Mühendisi

Yusuf HOŞBAŞ

Elif EROL

Ziraat Mühendisi

Elif EROL

Erdem Bey

Ziraat Mühendisi

Erdem Bey

BAYER - Ziraat Mühendisi

BASF - Ziraat Mühendisi

ADAMA - Ziraat Mühendisi

HEKTAŞ - Ziraat Mühendisi

Dünyada Tarım

Çiftçimiz İçin

Dünyamızda ve ülkemizdeki son yıllarda uygulanan yanlış tarım politikaları nedeniyle tarım arazileri ve tarım uygulamaları her geçen gün kötüye gitmektedir. Bizler bu gidişatı kendi adımıza azaltabilmek için İyi Tarım Uygulamaları kapsamında daha verimli topraklara sahip olabilmek için elimizden gelen her şeyi yapmaktayız.

Deneyimler
0

Hasta Ürün İyileştirme

0

Yerinde Tespit ve Tedavi

0

Hızlı Müdahale ve Kurtarma

0

Mutlu Müşteri

Zamanda Ülkemiz Tarımı

Tarımın Anavatanı

Yanda bulunan haritada önceki yıllarda, yokluk içerisindeki halkın tarımı yayma ve geliştirme adına ekip biçtikleri ürün grupları bölgeler olarak gösterilmektedir. Fakat son yıllarda ülkemizde bu ürünlerin neredeyse çoğu yok olmuş durumda, ekilen ürünler kısıtlanmış veya çiftçinin elinden dolaylı yollarla alınmıştır.

Lütfen bu güzel ülkemizi yok etmeyelim. Başka TÜRKİYE yok.

Yok Etmeyelim